Přejít k hlavnímu obsahu
Tipy na levné lety
Typ letu
Třída

MEGAHIT! Americké Panenské ostrovy - levné letenky Svatý Tomáš a Princův ostrov z Mnichova (a zpět) 6.990,- Kč

Rezervace letenky

Přichází jeden z velkých cestovatelských hitů letošního roku. Je tu vzácná pozvanka na Americké Panenské ostrovy za cenu, z které vám zaručeně spadně spodní čelist. Americká aerolinka American Airlines ve spolupráci s Finnair vytvořila tarif na ostrov Svatý Tomáš s odletem z Mnichova za neuvěřitelných 6.990,- Kč.

Letět na Americké Panenské ostrovy za 7 tisíc? To je sen! V minulosti (naposled před rokem) se objevila příležitost letět na ostrov Svatý Tomáš. To bylo z Vídně a za 8.990,- Kč, což je rozdíl 2 tisíce, které na zemi nenajdeme.

Do subtropického ráje už třeba příští měsíc. Využijete li akční letenky na Americké Panenské ostrovy (Svatý Tomáš) od American Airlines a Finnair, můžeme za 7 tisíc letět od 6. února s návraty do 21. května 2022.

Jak se tam dostaneme? Na Americké Panenské ostrovy patřící pod USA se dostaneme při odletu z letiště Mnichov (MUC) - Německo a poté přes Charlotte (CLT) Douglas airport -  Spojené státy americké, kde je delší přestup. Linka pak pokračuje na letiště St. Thomas (STT) Cyril E King (USA).

U této zpáteční levné letenky na Americké panenské ostrovy z Mnichova od American Airlines a Finnair máme i přepravu 2 kusů příručních zavazadel.

Dopravci: American Airlines, Finnair